Hakkımızda

Kazanfer Sivri - Sahibi

Değerli Müşterilerimiz;

1992 den bu yana madeni yağ, lastik ve akü sektörüne adını duyurmuş Kaan Oto günümüzde de teknoloji, kalite ve düşük fiyat politikası ile müşterilerinin vazgeçilmezi olmaya devam etmektedir. Dünyaca tanınmış belli başlı markalarında ana bayilik yapmış bugün ise başta Michelin, Euromaster ve Mutlu olmak üzere ana bayiliklerimiz bulunmaktadır.

Kurucumuz Kazanfer SİVRİ Bodrum da küçük bir dükkân da madeni yağ satışı ile başlamıştır. Sektördeki ihtiyaç ve daha çok müşteriye hitap etmek için Kaan Oto 1998 yılında Fethiye’deki şubesini açmıştır. Michelin ve Mutlu ana bayiliğini de alan Kaan Oto 2017 yılında siz kıymetli müşteri ve dostlarımızın desteği ile 25. yılımızı da kutlamaktan mutluyuz.

İşletmemizin genel özelliklerinden bahsetmek gerekirse müşterilerimizin rahatlığı üst düzeyde tutulmuştur. Fethiye şubemizde işiniz yapılırken müşterilerimiz için yapılan bekleme salonumuzun rahatlığı ve sıcaklığıda televizyon izleyebilir, gazete ve dergi okuyabilir ve internete bağlanabilirsiniz. Şubelerimiz konumları itibari ile müşterilerimizin rahat ve kolay ulaşılabileceği yerler tespit edilmiştir.


Kuruluşundan itibaren şirket politikasını müşteri memnuniyetine odaklayan firmamız her zaman sizlerin yanında olmuş ve olmaya da devam edecektir. Memnuniyet politikalarımızdan biri olan düşük fiyat politikamız sizlerin her daim bütçenizin korumanıza yardımcı olmaktadır. Marka çeşitliliğimiz müşterilerimize seçme olanağı tanımaktadır. Teknolojiyi her daim en üst düzeyde kullanmamız müşterilerimize verdiğimiz değerin göstergelerinden biridir. Örnek verecek olursak, yüksek performans lastikleri kusursuz söküp takabilen takma-sökme makinamızın Fethiye'deki tek makina olmasıdır. Kullandığımız balans makinamız sayesinde jant ve lastik uyumunu maksimum seviye getirip aracın vibrasyonunu sıfıra indirmemiz mümkün olmaktadır. Lastik ve Yağ değişimini hızlı ve düzgün bir şekilde yapmamız müşterilerimizin zaman kaybını önlemektedir. Nitrojen makinamız ise yetkili uzmanlar tarafından test edilmiş ve %98 bir oranla kaliteli bir gaz olduğunu kanıtlamıştır. Bosch marka klima gaz dolum cihazımız ise aracınızın fabrikadan ilk cıktığı günkü gibi değerleri kendi hafızasında bulundurup aracınıza göre kusursuz gaz tamamlaması yaparken klimanızın içindeki eski gazı çekip bakım yapmaktadır. Bosch marka silecekler ise çoğu sıfır araçta olduğu gibi aracınızın camlarınızın uzun bir süre kusursuz ve net görüş sağlamaktadır.

Sizleri de Kaan Oto'da görmekten mutluluk duyarız..


Hizmetlerimiz

Oto Lastik,
Oto Elektrik,
Akü,
Madeni Yağ,
Filtre Çeşitleri,
Fren,
Oto Klima,

İletişim Detayları

Bodrum
Telefon: 0 252 313 0863
 Mobile: 0 535 250 2589

Fethiye
Telefon: 0 252 612 3190
 Mobile: 0 532 481 0775
Email: info@kaanoto.com.tr
Website: www.kaanoto.com.tr